Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Poznańska dotacja dla Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza

Stowarzyszenie Projekt Poznań w ramach projektu „Postawmy na młodzież” przekazało Młodzieżowej Radzie Miasta Kalisza 17 tysięcy złotych dofinansowania na realizacje młodzieżowych inicjatyw.

-Dziękujemy fundacji PlayPoint za pomoc oraz wsparcie w przygotowaniu wniosku. Działania rozpoczęliśmy od szkolenia nt. kompetencji miękkich i konstruktywnego przeprowadzania przemówień publicznych, które przeprowadził dla nas prezes fundacji, Robert Gajor. Nabyte na dzisiejszym szkoleniu kompetencje wykorzystamy w warsztatach, które już zaraz będziemy przeprowadzać dla Was! Do zobaczenia już niedługo w szkołach! – zapowiadają młodzi radni.

Uroczyste przekazanie czeku odbyło się w Wydziale Edukacji Miasta Kalisza, przy obecności Pani Naczelnik, Ewelinie Dudek.

Zadanie „Postawmy na młodzież” jest realizowane przez Projekt Poznań ze środków Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033.

Źródło: Młodzieżowa Rada Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze