Praca dyplomowa o problematyce wymiaru sprawiedliwości? Startuje konkurs

Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską poświęconą problematyce wymiaru sprawiedliwości. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi studentów i doktorantów na problematykę wymiaru sprawiedliwości.

Konkurs skierowany jest do osób, które od 1 października 2018 r. do 1 października 2021 r. obroniły pracę magisterką lub doktorską. Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie oraz doktorskie − w szczególności z zakresu nauk społecznych. Kapituła konkursowa bierze pod uwagę: jakość merytoryczną prac, wkład pracy w rozwój nauki w badanej dziedzinie, udział badań empirycznych w stosunku do części teoretycznej pracy, nowatorski i twórczy charakter pracy, aktualność zagadnienia, edytorski poziom pracy. Misją organizatora jest możliwość włączenia młodych naukowców w problematykę wymiaru sprawiedliwości i promowanie osiągnięć naukowych środowiska akademickiego. Na autorów najlepszych prac magisterskich i doktorskich czekają wartościowe nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 października 2021 roku. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie: https://konkursnapracenaukowe.swws.edu.pl.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter