Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Prace artystyczne z surowców wtórnych

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza młodzież w wieku 12–15 lat do uczestnictwa w warsztatach, podczas których powstaną prace artystyczne z surowców wtórnych. Warsztaty poprowadzą artyści z Niezależnego Europejskiego Stowarzyszenia Twórców „Nest-Art” im. Ewy Dąbrowskiej. Towarzyszyć im będą edukatorzy z Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Warsztaty są integralną częścią Międzynarodowego Pleneru Artystycznego „Inspiracje leśne VI”. Odbędą się 10 sierpnia 2022 r., w godzinach 10:00–14:00, w wiacie edukacyjnej przy obiekcie Obora (ul. Borowskiego 2B, 63-322 Gołuchów). Organizatorzy dysponują 15 miejscami. Właśnie rozpoczęły się zapisy.

Dzieła, które powstaną w wyniku wspólnej pracy, zostaną zaprezentowane podczas uroczystego zakończenia pleneru artystycznego, 14 sierpnia w Muzeum Leśnictwa – Powozowni, a uczestnicy zaproszeni do udziału w wydarzeniu otrzymają certyfikaty poświadczające udział w warsztatach.

Uczestnikom przydadzą się plastikowe zakrętki od butelek oraz elementy uszkodzonych zabawek. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie pisemnej zgody rodzica lub opiekuna (do pobrania TUTAJ), z którą należy przyjść na zajęcia. Rodzic lub opiekun może taką zgodę podpisać również na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Zapisy poprzez formularz organizator przyjmuje do 3 sierpnia br. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze