Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Prace Marii Rajewskiej dostępne w Calisia One

Calisia One i hotel Hampton by Hilton zapraszają na wystawę „Promised Land”. Prace Marii Rajewskiej będzie można oglądać od 27 maja do 30 czerwca 2022 r.

Maria Rajewska jest niezależną artystką. Jej prace są tworzone głównie na indywidualne zamówienia i znajdują się w prywatnych kolekcjach na całym świecie. Malarka tworzy m.in. kopie dzieł dawnych mistrzów, portrety, a także sztukę nowoczesną. Zaprezentowane na wystawie prace pochodzą z najnowszego cyklu pt. „Promised Land” i są wyrazem sztuki intuicyjnej. Pozostawiają one odbiorcy dowolność interpretacji i możliwość odczuwania swoich własnych emocji.

– Calisia One to nie tylko kompleks hotelowo-biznesowy, ale również kulturalny, dlatego tego typu inicjatywy artystyczne idealnie wpisują się w misję tego miejsca. Cieszymy się, że artyści chętnie do nas przyjeżdżają i decydują się wystawiać swoje prace właśnie w naszych wnętrzach – mówi Jolanta Krzyżan, właścicielka konceptu kulinarnego Calisia One.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze