baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Prawie 1000 osób skorzystało z preferencyjnej sprzedaży węgla

Miasto Kalisz prowadzi preferencyjną sprzedaż węgla kamiennego. Z preferencyjnego zakupu skorzystać mogą osoby uprawnione do otrzymania dodatku węglowego.

Sprzedaż węgla (miał, groszek i orzech) jest prowadzona przez 4 składy na terenie Kalisza. Mieszkańcy mogli nabyć maksymalnie półtorej tony w poprzednim roku i maksymalnie półtorej tony w bieżącym. Do 31 grudnia 2022 roku złożono 1951 wniosków w tej sprawie, a od 1 stycznia 361 kolejnych. Dotychczas zrealizowano ich 944 (stan na 10 stycznia 2023 roku rano) w łącznej ilości 1322 tony.

Cena tony węgla wynosi 1900,01 zł. Obecnie składy węgla posiadają wystarczającą ilość węgla kamiennego w celu zaspokojenia bieżących potrzeb. Wnioski o preferencyjny zakup węgla można składać osobiście w Urzędzie Miasta Kalisza, w ratuszu przy Głównym Rynku 20, na trzecim piętrze, w pokoju 56 lub elektronicznie poprzez EPUAP. Wzór wniosku można pobrać ze strony Miasta.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze