baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Prezentacje Teatrzyków Przedszkolnych „O nagrodę Pluszowego Misia” w MDK

Już po raz 22. w MDK-owskiej przestrzeni wystąpiły przedszkolaki w Prezentacjach Teatrzyków Przedszkolnych „O nagrodę Pluszowego Misia”.

W tym roku swoje aktorskie umiejętności zaprezentowały dzieci z: Publicznego Przedszkola nr 21 „Ekoludek” z adaptacją poezji „Włos”, Niepubliczne Przedszkole „Jacka i Agatki” z inscenizacją bajki „Królewna Śnieżka”, Niepubliczne Przedszkole im. Misia Uszatka w odsłonie pt. „Bal w pokoiku lal”, Przedszkole Niepubliczne „Szczęśliwa 13″ z widowiskiem słowno-muzycznym „Każdy ma swoje przyzwyczajenia” na podstawie wiersza A. Fredry „Paweł i Gaweł” oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Kaliszu z zaskakującą wersją „Kopciuszka”.

Wszystkie prezentacje zasłużyły na podziw i uznanie, ale ostatecznie publiczność składająca się z uczestników konkursu zdecydowała, że główną nagrodę otrzyma Niepubliczne Przedszkole „Jacka i Agatki”. Jury powołane przez organizatora przyznało też nagrody indywidualne. „Osobowościami prezentacji” zostali: Maria Pawłowska z Publicznego Przedszkola nr 21, Alex Jankowiak z Przedszkola Niepublicznego „Szczęśliwa 13″, Maja Żółnowska z Niepublicznego Przedszkola im. Misia Uszatka oraz Julia Gil z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 6 w Kaliszu.

Źródło: MDK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze