Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

“Prezydenckie” dary przekazane na WOŚP wylicytowane

Włodarze naszego miasta wystawili na aukcjach w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy złoty medal Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn z 2018 roku oraz zaproszenie do udziału w Formoza Challenge 2021 w drużynie prezydenckiej. Licytacje zostały zakończone, a wspomniany medal trafi do województwa kujawsko-pomorskiego.

Krystian Kinastowski, Grzegorz Kulawinek oraz Mateusz Podsadny, czyli prezydenci naszego miasta, włączyli się do akcji WOŚP już nie po raz pierwszy, a w tym roku wystawili na aukcjach wspomniany medal oraz start w Formoza Challange 2021. Prezydent Kinastowski poinformował o zakończonych aukcjach na swoim facebookowym profilu. Medal wylicytowano za 13.100zł i powędruje on do województwa kujawsko-pomorskiego, a aukcja startu w drużynie prezydenckiej powyższej imprezy osiągnęła kwotę 366zł. 


Źródło: Prezydent Miasta Kalisza/FB; UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter