Prezydent Kalisza spotkał się z parami świętującymi złote gody

Prezydent Krystian Kinastowski wręczył w imieniu Prezydenta RP okolicznościowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Złote gody świętowały 23 pary i nie obyło się bez gratulacji, życzeń zdrowia oraz dalszych wspólnych lat w szczęściu.

Złote gody świętowali:1. Janina i Marian Bąk, Anna i Jerzy Berek, Leokadia i Jerzy Borusiakowie, Janina i Miron Ćwian, Maria i Bogusław Daszczukowie, Irena i Bronisław Famulscy, Marianna i Stanisław Goszczyńscy, Bernarda i Andrzej Grudniccy, Zyta i Józef Grygorcewiczowie, Jadwiga i Andrzej Guzek, Ewa i Eugeniusz Guźniczakowie, Joanna i Bogusław Jarczewscy, Bogumiła i Bronisław Jędraszkowie, Weronika i Jerzy Kaczmarkowie, Bożena i Tadeusz Kornaccy, Krystyna i Ryszard Korotczuk, Barbara i Kazimierz Krupińscy, Wanda i Józef Kubiakowie, Teresa i Piotr Maliszewscy, Eleonora i Zbigniew Marciniakowie, Teresa i Mieczysław Marchel, Alina i Tadeusz Marucha, Elżbieta i Hieronim Maślakowie.

Ponadto Urząd Stanu Cywilnego w Kaliszu informuje, że pary małżeńskie, które w 2021 roku świętują złote gody i z tej okazji zechcą odebrać z rąk prezydenta Krystiana Kinastowskiego medale okolicznościowe przyznawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, proszone są o kontakt z urzędem – tel.: 62 5049783 lub 5049789. Zgodnie z obowiązującymi przepisami procedura związana z nadaniem medali wynosi około 6 miesięcy i z przyczyn niezależnych od urzędu może ulec wydłużeniu. Urząd Stanu Cywilnego nie jest w stanie określić przybliżonego terminu wręczenia odznaczeń. Podpisując wniosek, jubilaci zobowiązują się do osobistego odbioru medali.


Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter