Prezydent Kinastowski gratuluje trenerowi MKS-u

Trzy zawodniczki Energa MKS Kalisz Volleyball otrzymały powołania do kadry narodowej. Sztab szkoleniowy biało-czerwonych zasilił z kolei trener Jacek Pasiński. Trenerowi i, za jego pośrednictwem, siatkarkom gratulował dziś prezydent Krystian Kinastowski.

 Spotkanie z trenerem było okazją do rozmowy o sukcesach i wyzwaniach stojących przed kaliskimi siatkarkami. „Cieszą mnie sukcesy odnoszone przez Energa MKS Kalisz Volleyball, która wywalczyła tytuły mistrzyń Polski juniorek, kadetek i młodziczek. Sezon zakończyła jako 7. drużyna w Polsce” – podkreśla prezydent Krystian Kinastowski.

W skład kadry narodowej na pierwszą część sezonu 2021 powołania otrzymały m.in. trzy przedstawicielki Energa MKS Kalisz – rozgrywająca Ewelina Polak, libero Justyna Łysiak oraz przyjmująca Martyna Czyrniańska, która aktualnie jest uczennicą SMS PZPS Szczyrk, ale wspomaga drużynę juniorek kaliskiego klubu w turniejach szczebla centralnego. Do sztabu szkoleniowego biało-czerwonej kadry dołączył trener kaliskiej drużyny Jacek Pasiński. Przed reprezentacją Polski rozgrywki Ligi Narodów i wrześniowe Mistrzostwa Europy. Przygotowania rozpoczną się 14 kwietnia w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze