Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Prezydent Krystian Kinastowski opublikował film podsumowujący swoją kadencję

Prezydent Krystian Kinastowski podzielił się z mieszkańcami filmem, w którym podsumował swoją dotychczasową kadencję. W nagraniu skupił się na osiągnięciach, wyzwaniach i projektach, które w jego opinii najbardziej wpłynęły na rozwój miasta i dobrobyt jego mieszkańców.

Jako kaliszanie musieliśmy godzić się na to, że w Kaliszu wiele rzeczy po prostu nie działa. Było tak odkąd pamiętam, bo albo zabrakło komuś chęci, pomysłu, albo zaangażowania. Ja to zmieniłem, w ciągu ostatnich kilku lat udało się rozwiązać nierozwiązywalne problemy Kalisza – powiedział prezydent.

W filmie skupiono się na kilku zagadnieniach, w tym m.in. likwidacji nielegalnego składowiska odpadów w Szczypiornie, przekształcaniu gmachu po BGK w rektorat Uniwersytetu Kaliskiego, zagospodarowaniu budynku po zakładzie karnym w Kaliszu, czy budowy pływalni „Delfin”.

LINK DO FILMU – KLIK.

Krystian Kinastowski kandydował do objęcia urzędu prezydenta w 2018 roku. Jego kandydatura zyskała poparcie ze strony organizacji „Wszystko dla Kalisza” oraz byłego prezydenta Janusza Pęcherza. W wyniku drugiej tury głosowania został wybrany na prezydenta, zdobywając poparcie na poziomie 63,5%.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze