Prof. Pawlak z WP-A z dofinansowaniem

Prof. zw. dr hab. Mirosław Pawlak z Zakładu Filologii Angielskiej WP-A UAM w Kaliszu otrzymał prestiżowy grant Narodowego Centrum Nauki w prestiżowym konkursie OPUS na projekt badawczy „Strategie uczenia się gramatyki, wybrane różnice indywidualne a rozwój wiedzy językowej wśród osób uczących się języka obcego na poziomie zaawansowanym”. Trzyletni projekt pogłębi wiedzę o procesach przyswajania języka obcego, interakcjach, różnicach indywidualnych i motywacji.

Prof. Mirosław Pawlak jest wykładowcą kaliskiej Filii UAM, znanym z licznych publikacji w renomowanych periodykach anglistycznych, poświęconych nauczaniu języka obcego. Założył i pełni funkcję redaktora naczelnego wydawanego na WP-A w Kaliszu czasopisma „Studies in Second Language Learning and Teaching”, należącego do 30 najlepszych tego typu pism na świecie. Jest także przewodniczącym FIPLV – Międzynarodowej Federacji Nauczycieli Języków Obcych (Fédération Internationale des Professeurs de Langues Vivantes).


Źródło: WP-A UAM

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter