baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Program „Bezpieczna Kobieta” zakończony!

Praktyczne zajęcia z samoobrony, prawa, psychologii, profilaktyki, ruchu drogowego, a także zajęcia fitness – tak wyglądała 12 edycja programu „Bezpieczna kobieta”, który został zakończony i uroczyście podsumowany w czwartek w Akademii Kaliskiej. Panie, które wzięły udział w zajęciach otrzymały certyfikaty oraz drobne upominki.

W trosce o bezpieczeństwo kobiet powstał program „Bezpieczna kobieta”, którego spotkania odbywały się raz w tygodniu w Akademii Kaliskiej. Inicjatorzy 12 edycji zdają sobie sprawę, że predyspozycje fizyczne i delikatna budowa ciała nie działają na korzyść kobiet w sytuacji zagrożenia. Podstawowa wiedza z zakresu samoobrony i odpowiednie przygotowanie psychiczne wystarczy, aby zwiększyć swoje szanse w starciu z napastnikiem.

Zajęcia prowadził wykładowca Akademii Kaliskiej dr. inż. Mirosław Kuświk. Organizatorem wydarzenia była uczelnia, wspólnie z policją i związkiem zawodowym służb mundurowych. W programie wzięło udział ponad 100 kobiet. Uczestniczkom zostały złożone gratulacje przez poseł Karolinę Pawliczak „Wszystkim uczestniczkom kursu jeszcze raz serdecznie gratuluję i życzę Wam Drogie Kobiety byście zawsze były i czuły się bezpieczne”. Kolejna edycja programu ruszy za rok.

Źródło: Akademia Kaliska, Karolina Pawliczak
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze