Program „Czyste powietrze” i spotkanie informacyjne

W najbliższą środę o godz. 15:30 na platformie ZOOM odbędzie się spotkanie informacyjne, dotyczące rządowego programu priorytetowego „Czyste Powietrze”. Władze miasta zapraszają mieszkańców Kalisza do udziału i zapoznania się z możliwościami uzyskania dofinansowania.

Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Służy temu dotacja, udzielana na wymianę źródła ciepła oraz na termomodernizację budynku. Spotkanie on-line organizuje Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kalisza. Aby wziąć w nim udział, wystarczy otworzyć stronę: https://zoom.us/j/99026819844?pwd=Z1J5bTV4dE1URjNhRGZ6TExJWFpxZz09, wpisać swoje imię i nazwisko oraz podać dane niezbędne do zalogowania:

– Meeting ID: 990 2681 9844
– Passcode: 689769

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze