Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Program „Kalisz dla młodych”

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom studentów i absolwentów kaliskich uczelni, którzy łączą z Kaliszem swoje plany zawodowe, Urząd Miasta rozpoczyna drugą edycję programu “Kalisz dla Młodych”.

Program dotyczy studentów i absolwentów Uniwersytetu Kaliskiego im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego, Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu – Wydział Pedagogiczno-Artystyczny w Kaliszu i Akademii Wymiaru Sprawiedliwości – Kampus Mundurowy w Kaliszu.

W programie mogą wziąć udział osoby pracujące lub uczące się na terenie Miasta Kalisza, które nie ukończyły 30 roku życia.

Wykaz sześciu wyremontowanych lokali mieszkalnych oraz formularz wniosku dostępne będą zarówno w siedzibie każdej z ww. uczelni, na ich stronach internetowych, jak i w załącznikach poniżej. Dodatkowych informacji udzielać będzie pracownik Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza pod numerem 62 76-54-424.

Wniosek można pobrać na stronie Urzędu Miasta.

Wnioski o przydział lokalu mieszkalnego studenci i absolwenci mogą składać w dniach 8.12.2023 r. – 21.12.2023 r. w siedzibach uczelni.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze