baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Program wczesnego wykrywania raka jelita w mieście

Miasto zaprasza do skorzystania z bezpłatnego programu miejskiego – wczesnego wykrywania raka jelita grubego. Program jest skierowany do mieszkańców Kalisz w wieku 35-49 lat (1988-1974).

Polega na wykonaniu badania kału na krew utajoną. W przypadku dodatniego wyniku i/lub obciążającego wywiadu wynikającego z przeprowadzonej ankiety, odbędą się także konsultacje z lekarzem gastroenterologiem i wykonane zostanie badanie kolonoskopowe (obowiązują limity). Badania wykonuje Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Nowotworowych przy ul. Bocznej 1 w Kaliszu. Przekazanie próbek – materiału do badań kału na krew utajoną – jest możliwe od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-22:00.

Możliwość rejestracji telefonicznej celem oddania próbek do badania oraz wypełnienia ankiety kwalifikującej do programu pod numerem tel. 62 593 12 09, 573 310 418

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze