Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS
baner_GM

Projekt „Bezpieczna kobieta” w Ostrowie Wlkp.

Za nami kolejne już szkolenia pn. „Bezpieczna kobieta” organizowane przez Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Każda z uczestniczek przez dwa dni mogła dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia. Panie ćwiczyły pod okiem policyjnych instruktorów, z którymi wspólnie przeanalizowały różne możliwe wersje napaści i możliwości samoobrony.

„Bezpieczna kobieta” to dwudniowe szkolenie zorganizowane dla kobiet z powiatu ostrowskiego, zapoczątkowane w 2016 roku. „Odwaga to panowanie nad strachem, a nie brak strachu” (M. Twain) – tradycyjnie już, właśnie te słowa, przyświecały uczestniczkom szkolenia „Bezpieczna kobieta”. Mundurowi przeprowadzili szkolenie z samoobrony w dwóch terminach: 11-12 marca oraz 18-19 marca 2024 r. Każda z uczestniczek przez dwa dni mogła dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w chwili zagrożenia. Panie ćwiczyły pod okiem policyjnych instruktorów.

Podczas zajęć panie miały również okazję do rozmowy z policyjnym profilaktykiem oraz odbyły krótkie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadzone przez policjanta. Szkolenie zakończyło się wręczeniem przez p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim nadkom. Krystiana Łapińskiego potwierdzeń uczestnictwa w projekcie.

Źródło: kpp Ostrów Wlkp.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
mieden

Jak się zapatrujecie na to – https://www.tarbonus.pl/produkt/szkolenie-okresowe-bhp-pracownikow-administracyjno-biurowych/ ? Czy szkolenia z zakresu BHP dla pracowników administracyjno-biurowych mają większy sens? Jakie są Wasze doświadczenia?

Najnowsze