Za co kochasz Kalisz?

Władze Kalisza zapowiadają - w mieście walentynki potrwają cały miesiąc. Dzisiaj w mediach społecznościowych rozpoczęto emisję filmów, w których kaliszanie oraz przyjaciele naszego miasta – z Polski i z zagranicy - mówią, za co kochają Kalisz.

“Do udziału w projekcie zaprosiliśmy osoby znane, cenione, których działalność ma wpływ na życie artystyczne, naukowe, społeczne naszego miasta: artystów wielu dziedzin, sportowców, rzemieślników, przedstawicieli świata nauki oraz biznesu, lekarzy, działaczy społecznych, blogerów, liderów grup nieformalnych” – informuje Iwona Cieślak, kierowniczka Referatu Komunikacji Społecznej, Promocji i Współpracy z Miastami Partnerskimi UM w Kaliszu. – “Nasi rozmówcy opowiadają przed kamerą o swoich związkach z Kaliszem. Filmy będą emitowane codziennie w mediach społecznościowych miasta. Każdego dnia inna wypowiedź, inne spojrzenie na Kalisz.”

Projekt zostanie wkrótce poszerzony – kilka z wypowiedzi pojawi się na billboardach, a miejskie upominki z logo i hasłem akcji 14 lutego trafią do kaliszan. Projekt #KaliszwSercu ma promować nasze miasto, pokazać jego potencjał, a także budować poczucie wspólnoty mieszkańców w trudnym czasie pandemii i izolacji społecznej. Film zapowiadający kampanię można obejrzeć poniżej:

Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter