reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Promocja druku Maria Konopnicka Kaliszowi

W dniu 6 października br. o godzinie 17:00 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu odbędzie się promocja druku bibliofilskiego pt. „Maria Konopnicka Kaliszowi”. Wieczór upamiętni 180-rocznicę urodzin kaliskiej poetki i poprowadzi go pani prezes Towarzystwa Przyjaciół Książki w Kaliszu prof. Ewa Andrysiak.

Udział w nim weźmie także Aneta Kolańczyk oraz uczniowie i pedagodzy Państwowej Szkoły Muzycznej. Wśród atrakcji towarzyszyć będzie wystawa edycji utworów Marii Konopnickiej ze zbiorów członków TPK w Kaliszu oraz biblioteki Kaliskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Spotkanie wpisze się w obchody ogłoszone przez miasto Kalisz „Rok 2022 Marii Konopnickiej”.

Spotkanie organizowane jest przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu oraz Towarzystwo Przyjaciół Książki w Kaliszu.

Źródło: Towarzystwo Przyjaciół Książki w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze