Przebudowa Toruńskiej i Puckiej

Od kolejnego poniedziałku, 5 lipca rozpoczną się roboty drogowe związane z przebudową ul. Toruńskiej i ul. Puckiej. W I etapie robót prace obejmą budowę odcinków kanalizacji deszczowej wraz z rozpoczęciem wykonywania robót drogowych po prawej stronie ul. Toruńskiej oraz po lewej stronie ul. Puckiej (patrząc od ul. Warszawskiej).

Na czas przebudowy wspomnianego ciągu ulic jezdnia zostanie zawężona do jednego pasa ruchu do szerokości 2,75 m oraz wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów – od strony ul. Warszawskiej w kierunku ul. Skarszewskiej. W związku z powyższym, z użytku wyłączone zostaną przystanki autobusowe: Toruńska Gdańska 02 i Pucka Szpital 02. Będzie obowiązywał również zakaz parkowania po obu stronach ulic – z pozostawieniem możliwości postoju autobusów na wysokości przystanku autobusowego Pucka Szpital 01 po stronie szpitala.

Ze względu na wprowadzenie jednego kierunku ruchu w ciągu ulic objętych przebudową, dojazd od strony ul. Skarszewskiej zostanie wyznaczony odpowiednio przez:

  • ul. Stawiszyńską, Plac Kilińskiego i ul. Warszawską,
  • Al. Gen. Sikorskiego i ul. Warszawską.


Źródło: ZDM; Fot.: GoogleMaps

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter