baner_AK
reklama-SWWS

Przebudowa ul. Kanonickiej

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu uprzejmie informuje, że w poniedziałek, 18 lipca rozpoczną się prace związane z przebudową ul. Kanonickiej na odcinku ulic Główny Rynek i Garbarskiej.

Zakres prac obejmował będzie między innymi wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni, chodników, zjazdów, a także przebudowę sieci uzbrojenia technicznego. Na czas prowadzenia robót, wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji ruchu:

  • na odcinku ulicy Kanonickiej (od ul. Główny Rynek do ul. Grodzkiej) zostanie wprowadzony obustronny zakaz zatrzymywania się pojazdów z możliwością wjazdu pojazdów wyłącznie w celu dojazdu do przyległych posesji oraz dostaw towaru;
  • przejazd pojazdów od strony ul. Zamkowej skierowany zostanie na ul. Główny Rynek i ul. Złotą;
  • ruch pieszych będzie utrzymany po jednej stronie ulicy (raz po jednej, raz po drugiej – w zależności od realizowanego etapu robót).

O zmianach w organizacji ruchu oraz wynikających stąd utrudnieniach przy przebudowie kolejnych odcinków ul. Kanonickiej, informacje będą pojawiać się na bieżąco.

źródło: Urząd Miasta Kalisza, zdjęcie: MT

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze