Przebudowa ul. Lipowej

Planowany koszt inwestycji
0
mln. zł

Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg, w którym szuka wykonawcy długo wyczekiwanych prac remontowych ulicy Lipowej. Na oferty ZDM czeka do 5 października.
Początek opracowanie zlokalizowany jest w obszarze skrzyżowania ul. Lipowej z ul. Handlową. Koniec natomiast określono na skrzyżowaniu ul. Lipowej z ul. Staszica. Dokumentacja przewiduje rozbiórkę istniejącej nawierzchni bitumicznej oraz wykonanie nowej
konstrukcji jezdni wraz z remontem chodników, zjazdów indywidualnych oraz publicznych. W miejscach, gdzie nowa nawierzchnia będzie wyżej niż stara przewidziano podniesienie istniejących krawężników wraz z wykonaniem nowej nawierzchni chodników oraz zjazdów zgodnie ze standardami miasta Kalisza. Zgodnie z dokumentacją techniczna ul. Lipowa została podzielona na dwa odcinki. Odcinek 01 o długości 382m rozpoczynający się w obrębie skrzyżowania ul. Lipowej z ul. Handlową, a kończący się w miejscu włączenia do ul. Legionów. Odcinek 02 o długości 90m – rozpoczynający się w obrębie skrzyżowania ul. Lipowej z ul. Legionów a kończący się na skrzyżowaniu ul. Lipowej z ul. Staszica.

 Projekt budowlany zakłada zmianę geometrii skrzyżowania ul. Lipowej z ul. Legionów w celu podniesienia bezpieczeństwa ruchu. Włączenia ul. Lipowej do ul. Legionów zostaną poprowadzone prostopadle do osi ul. Legionów, co spowoduje rozsunięcie osi obu odcinków ul. Lipowej o około 26m.

Szczegóły przetargu: https://zdmkalisz.ezamawiajacy.pl/pn/zdmkalisz/demand/notice/public/39473/details

Dokumentacja projektowa – ZDM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter