Przebudowa ul. Nowy Świat

17 czerwca rozpoczną się roboty drogowe w ramach zadania pn. „Rozbudowa ulic w ciągu drogi wojewódzkiej nr 450 na odcinku od Rogatki do gr. Miasta” – obejmujące I etap zadania w zakresie przebudowy ul. Nowy Świat.

Zakres prac obejmie między innymi budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę sieci uzbrojenia technicznego, przebudowę jezdni, chodników, zjazdów, miejsc postojowych oraz wykonanie ścieżki pieszo – rowerowej. W pierwszym etapie robót, prace prowadzone będą na ul. Nowy Świat na odcinku od Ronda Ptolemeusza do skrzyżowania z ul. Skalmierzycką, powodując wyłączenie z ruchu kołowego dwóch pasów ruchu – po stronie Państwowej Straży Pożarnej. Ruch pojazdów od strony Ronda Ptolemeusza w ul. Nowy Świat, zostanie skierowany na przeciwległy pas ruchu, oznaczając tym samym prowadzenie dwukierunkowego ruchu pojazdów – na jednym pasie ruchu dla każdego kierunku. Chodnik  po stronie robót zostanie wyłączony z ruchu pieszego na czas prowadzenia prac.

Źródło: ZDM

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze