Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Przebudowa ul. Żwirki i Wigury oraz Hożej

Etap realizacji inwestycji 100%
Koszt inwestycji - Żwirki i Wigury
0
mln. zł
Koszt inwestycji - Hoża
0
tyś. zł

W ramach przebudowy ul. Żwirki i Wigury między ul. Łódzką, a ul. Braci Niemojowskich usunięto kostkę granitową z jezdni, położono nową warstwę bitumiczną chodniki oraz zjazdy do posesji. Remont wykonał Zakład Budowy Dróg Henryka Mocnego z Błaszek.

Remontowi poddano także wychodzącą z niej ul. Hożą. Tam zdecydowano się pozostawić poniemiecką kostkę, którą ułożono na nowo na jezdni. Powstały nowe chodniki. Tę uliczkę wyremontowała firma z Kalisza – EKO-NAJ Artur Różewicz.

06.02.2021

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter