Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Przeciwdziałanie przemocy – niebieska karta

W dniu 29 czerwca 2022 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kaliszu odbyło się szkolenie „Procedura Niebieskiej Karty oraz zmian w ustawie antyprzemocowej w praktyce” dla przedstawicieli zespołów interdyscyplinarnych do spraw przemocy z terenu powiatu kaliskiego.

Podczas spotkania zaproszeni goście uzyskali wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie stosowanych form przemocy, procedur zakładania i prowadzenia w praktyce niebieskiej karty. Szczegółowo omówione zostały zmiany dotyczące ustawy przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Przedstawiciele Zespołów, którzy wzięli udział w szkoleniu uzyskali możliwość nabycia nowych doświadczeń i umiejętności praktycznych, które będą mogli wykorzystywać w pracy. W trakcie spotkania uczestnicy szkolenia mieli możliwość poruszenia indywidualnych kwestii problemowych oraz uzyskania profesjonalnej porady od trenera prowadzącego szkolenie.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Foto: Michał Marszałkowski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze