baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Przed nami 3. edycja ogólnopolskiej konferencji dla edukatorów oraz doradców zawodowych!

Podczas konferencji „Różnorodność rynku pracy – trendy i wyzwania dla edukatorów i doradców zawodowych” poruszona zostanie problematyka szans i zagrożeń, jakie stawia współczesny rynek pracy przed młodymi ludźmi. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada i będzie również transmitowane online.

W szybko zmieniającym się świecie, gdzie technologia i innowacje napędzają zmiany praktycznie w każdej branży, na rynek pracy patrzy się dziś przez pryzmat adaptacji do zmian i szybkiego uczenia się. Jak zatem unowocześnić i rozwijać system doradztwa zawodowego, by wesprzeć tych, którzy będą zaczynać swoją zawodową przygodę? Jak dostosować ofertę edukacyjną wobec tak dużej dynamiki zmian rynku pracy by nadążyć za potrzebami i wymaganiami pracodawców?

Niewątpliwie szans można upatrywać w kulturze uczenia się oraz różnorodności. Prelegenci wspomnianej konferencji przedstawią najnowsze trendy w doradztwie zawodowym i edukacji, podzielą się swoimi doświadczeniami i wnioskami, a podczas panelu dyskusyjnego wspólnie będzie można zastanowić się nad kierunkiem nadchodzących zmian.

FORMULARZ REJESTRACYJNY: https://tiny.pl/cjbcs

PROGRAM KONFERENCJI: https://cwrkdiz.kalisz.pl/wp-content/uploads/2023/11/Program-konferencja-22.11.2023-2.pdf

Źródło: CWRKDiZ

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze