baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Przed nami Bieg na pożegnanie lata – Żelazków 2023!

Już niebawem, 10 września, odbędzie się Bieg na Pożegnanie lata – Żelazków 2023. Będzie to trzeci z biegów zaliczanych do klasyfikacji Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Pasjonaci sportu będą mieli do wyboru dwa dystanse: 5 i 10 kilometrów. Do klasyfikacji Grand Prix będzie zaliczany ten dłuższy.

Zmagania w Żelazkowie będą już trzecim akcentem tegorocznej edycji biegowego Grand Prix Ziemi Kaliskiej. Wcześniej, biegacze sprawdzali swoją dyspozycję sportową podczas „Wiosny Cekowskiej” (5 kilometrów) oraz w Starym Kiączynie (Gmina Stawiszyn), w którym odbył się Bieg Tribecco Stawiszyn 5-10-15km, a w nim biegacze zmierzyli się z dystansem głównym 15 kilometrów.

Do 10 sierpnia koszt zapisu to 50 złotych, do 6 września – 60 złotych, a w dniu biegu w przypadku wolnych miejsc koszt udziału to 100 złotych.

Zapisy i regulamin: https://foxter-sport.pl/bieg-na-pozegnanie-lata-zelazkow-2023

Bieg na pożegnanie lata będzie przedostatnim wydarzeniem biegowego Grand Prix. Ostatnia impreza z tego cyklu zaplanowana jest na 5 listopada. Będzie to IV Bieg Chrystowskich dla Niepodległości, który odbędzie się obok Pałacu Tłokinia w Tłokini Kościelnej. Organizatorami zmagań są: Klub Biegacza Supermaratończyk i Urząd Gminy Żelazków, a współorganizatorem – Powiat Kaliski.

Źródło: Powiat Kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze