Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS
baner_GM

Przed nami kolejna odsłona Kaliszobrania!

W najbliższą sobotę 23 marca o godz. 12:00 odbędzie się impreza inaugurująca kolejny sezon regionalnego cyklu Kaliszobrania. Na spotkanie zaprasza jego pomysłodawca i prowadzący – Piotr Sobolewski. Start zaplanowano na rogu Głównego Rynku i Zamkowej w Kaliszu.

Jak zapowiada sam prowadzący Kaliszobrania, Piotr Sobolewski: Niedługi, ale pewnie pouczający spacer powiedzie starą ulicą w nowej szacie. Uczestnicy ocenią nowy image Zamkowej a jednocześnie dowiedzą się nieco o handlowym fenomenie tej ulicy w przeszłości. Spacer zakończy się na „Dziadowym Przedmieściu” skąd tylko krok do parku, w którym chętni będą dodatkowo mogli sprawdzić, czy zawitała już do nas, zgodnie przecież z kalendarzem, wiosna.

na zdj. Piotr Sobolewski (arch. LK)

Na zainteresowanych wspólnym turystycznym spacerem Piotr Sobolewski będzie czekał 23 marca w samo południe na rogu Głównego Rynku i Zamkowej w Kaliszu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze