Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Przed nami największa impreza karate w Kaliszu

Już 9 marca w sali sportowej Technikum im. św. Józefa w Kaliszu odbędzie się największa impreza karate w Kaliszu – Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Seniorów i Juniorów oraz Otwarty Ogólnopolski Turniej Polskiej Federacji Karate Shinkypkushinkai.

Na 3 matach stanie do rywalizacji blisko 300 karateka w 55 kategoriach. Będziemy mogli zobaczyć najlepszych zawodników i zawodniczki z całej Polski w tym zawodników z tytułami vice mistrzów świata,  zwycięzców Mistrzostw Europy czy medalistów Mistrzostw Europy i Mistrzów Polski. Kalisz będzie reprezentować 10-osobowa ekipa, a w tym 2 osoby w kwalifikacjach seniorów, podopieczni Sensei Przemysława Podolskiego.

Organizatorem zawodów jest Kaliski Klub Shinkypkushin Karate Podolski Dojo na czele z Przemysławem Podolskim, a drugim organizatorem jest Polska Federacja Karate Shinkypkushinkai.  Wstęp na zawody jest bezpłatny i zachęcamy wszystkich do zobaczenia na żywo, jak wygląda jedna z najtwardszych odmian Karate.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze