reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Przejdą „Dumnie Przez Życie” z tęczowymi flagami

II Kaliski Marsz równości odbędzie się 18 września w niedzielę. Przez miasto przejdą ludzie z transparentami oraz tęczowymi flagami, z hasłem przewodnim: „Dumnie Przez Życie”.

W tym roku wyjdziemy na ulice naszego miasta by zamanifestować naszą obecność, widoczność i nasze życie; życie osób LGBT+, lesbijek, gejów, osób biseksualnych, osób transpłciowych, osób interpłciowych, osób ze spektrum aseksualności, osób o tożsamościach niebinarnych i queer – powiedzieli organizatorzy II Kaliskiego marszu Równości.

Dodają również, że wielu z nich wspierało ukraińską społeczność LGBTQ+ od pierwszych dni wojny. 

W tegorocznej edycji Marszu szczególnie zadbamy o przestrzeń dla naszych Przyjaciół z Ukrainy, maszerujemy dla Was w imię bezpieczeństwa i wolności.

– powiedzieli organizatorzy wydarzenia

Trasa przemarszu zostanie opublikowana, gdy organizatorzy dokonają wszystkich urzędowych formalności. Regulamin wydarzenia i wszelkie informację można znaleźć na stronie Banku Równości. Źródło: Bank Równości

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze