Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Przeprowadzka Gminnej Biblioteki Publicznej w Żelazkowie

Od 15 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna w Żelazkowie zostanie tymczasowo zamknięta. Rozpocznie się bowiem przeprowadzka do nowo wyremontowanego budynku.

Nowa siedziba GBP znajdować się będzie w zabytkowej oficynie, która jest elementem zespołu parkowo – dworskiego w Żelazkowie. Budynek od lat 70 ubiegłego wieku niszczał. Po gruntownym remoncie jest gotów, by w jego murach zagościły zbiory Gminnej Biblioteki Publicznej w Żelazkowie.

Od dnia 15 kwietnia 2024 ( poniedziałek ) do odwołania Biblioteka Publiczna Gminy Żelazków w Żelazkowie będzie nieczynna.

Nowy adres Biblioteki Publicznej Gminy Żelazków

Żelazków 136, 62-817 Żelazków

Termin zwrotu zbiorów przypadający w okresie przenoszenia podlega automatycznemu przedłużeniu w programie Sowa Premium, bez dodatkowych opłat za przetrzymanie. Ponadto przedłużenia materiałów bibliotecznych można dokonać za pośrednictwem aplikacji SOWA MOBI na telefonie komórkowym.

źródło: UG Żelazków

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze