Przeprowadzka NFZ na Skarszewską 42A

Od początku kolejnego miesiąca Delegatura Wielkopolskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Kaliszu będzie dostępna pod nowym adresem – przy ul. Skarszewskiej 42A. Placówka mieściła się do tej pory przy ul. Kolegialnej.

Zmiana siedziby następuje po 20 latach funkcjonowania przy Kolegialnej. Nowa lokalizacja ma być przyjaźniejsza dla odwiedzających. Z udogodnień wymienia się m.in. windę, która jest szczególnie ważna dla osób z niepełnosprawnościami oraz seniorów. Dodatkowym atutem ma być również fakt, że placówka będzie ulokowana w pobliżu innych jednostek służby zdrowia jak Stacja Krwiodawstwa, Wydziału Medycznego Akademii Kaliskiej czy części kaliskiego szpitala. 
 
„Lokalizacja w przyziemiu oraz sposób aranżacji pomieszczeń zostały zaprojektowane m.in. z myślą o osobach niepełnosprawnych. Sala obsługi klienta będzie nowoczesna i przestronna. Jest tu także klimatyzacja oraz osobna toaleta dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.”  – tłumaczy Helena Małgorzata Rokicka, kierownik delegatury WOW NFZ w Kaliszu. 
 
Przedstawiciele delegatury podkreślają również, że  nowe miejsce jest dobrze skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami miasta. Siedziba przy ul. Skarszewskiej 42A w Kaliszu będzie czynna od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00. Numery telefonów do kaliskiej delegatury pozostają bez zmian.
 
 
Źródło: TVP3 PZ; Fot.: GoogleMaps

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze