Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Przeprowadzono nowatorski i pierwszy w historii kaliskiego szpitala zabieg

W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu pierwszy raz w historii odbył się zabieg laparoskopowy resekcji części jelita grubego. Przeprowadzona przez kaliskich lekarzy procedura wymagała najnowocześniejszego sprzętu i jest działaniem nowatorskim.

Kaliska lecznica poinformowała o zastosowanej metodzie w materiale filmowym umieszczonym na profilu placówki w serwisie Facebook. O szczegółach zabiegu opowiada dr n. med. Sławomir Kaczmarek, a w nagraniu ujęto także fragment operacji:

https://www.facebook.com/SzpitalKalisz/videos/389726398977696/

Źródło: FB/Szpital Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter