Przywitanie wiosny inne niż zwykle

19 marca uczniowie najmłodszych klas w Szkole Podstawowej w Zakrzynie przywitali wiosnę inaczej niż zwykle. Kilkunastu odważnych uczestników postanowiło zaprezentować swoje niezwykłe umiejętności w szkolnym konkursie „Mam talent”.

Pomysłodawcami i koordynatorami przedsięwzięcia byli Izabela Jaśkiewicz i Ks. Mateusz Klaczyński. Jak się okazało, talentów było wiele i to bardzo różnych – od tanecznych poprzez recytatorskie, wokalne, plastyczne, techniczne, zręcznościowe a nawet aktorskie. Wyłonienie najlepszych z tak zdolnego grona było nie lada wyzwaniem dla jury, które po burzliwych obradach ogłosiło swój werdykt.

I miejsce zajęła uczennica klasy I Marta Olek, która swoim aktorsko-wokalnym występem oczarowała wszystkich. Kto wie, może w przyszłości zobaczymy ją na scenach teatru?

II miejsceprzyznano uczennicy klasy III – MałgorzaciePleśnierowicz, za niezwykłą wyobraźnię oraz umiejętność tworzenia figurek z plasteliny – zwierzątka wyglądały jak żywe!

III miejscewyśpiewał sobie uczeń klasy II  Jakub Gryczyński, który zaprezentował przygotowaną przez siebie piosenkę.

Przez cały czas wszystkim uczestnikom dopingowała wspaniała publiczność i nie obyło się bez bisów. Każdy otrzymał wielkie brawa, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Źródło: Gm. Lisków

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter