baner_AK
reklama-SWWS

Pucharowe starcie KKS-u coraz bliżej – będą utrudnienia w ruchu

31 sierpnia w godzinach od 16:00 do 22:00 zostaną wprowadzone zmiany w ruchu drogowym w związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu.

Na skrzyżowaniu ul. Łódzkiej i Szlaku Bursztynowego zamknięty zostanie wjazd w ul. Łódzką (odcinek od Szlaku Bursztynowego do ul. Warszawskiej) dla pojazdów ciężarowych. Pojazdy jadące ul. Łódzką od strony ul. Miłej będą przejeżdżały przez Szlak Bursztynowy (zostanie wyznaczony objazd w kierunku Ronda Westerplatte). Dojazd do ulic Sportowej, Żwirki i Wigury oraz odcinek ul. Łódzkiej od Szlaku Bursztynowego do ul. Żwirki i Wigury będzie możliwy wyłącznie dla samochodów osobowych. Ruch będzie kontrolowany przez policję. Na ul. Łódzkiej (odcinek od ul. Warszawskiej do ul. Żwirki i Wigury) wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy z kierunkiem ruchu w stronę Szlaku Bursztynowego dla pojazdów jadących od al. gen. Sikorskiego. Ruch pojazdów będzie odbywał się lewym, zewnętrznym pasem ruchu ul. Łódzkiej (patrząc od ul. Warszawskiej). Na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Łódzkiej zamknięty zostanie pas prawoskrętu w ul. Łódzką (dla kierowców jadących od centrum miasta). Wyjazd z ulic Więziennej, Ciepłej i Żwirki i Wigury w ul. Łódzką możliwy będzie wyłącznie w lewo, w kierunku Szlaku Bursztynowego. Na ul. Łódzkiej (na odcinku ul. Rajkowska – ul. Miła) zostaną wyznaczone zewnętrzne pasy ruchu do parkowania pojazdów. Decyzję o faktycznym zamknięciu ul. Łódzkiej dla ruchu kołowego podejmie policja, a w wyżej wymienionych godzinach zostaną wyłączone z użytku przystanki autobusowe: Łódzka Warszawska 01, Łódzka Warszawska 02, Łódzka OSRiR 03, Łódzka OSRiR 04 oraz Łódzka Sportowa 05.

Źródło: ZDM

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze