PUP poszukuje instytucji szkoleniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu poszukuje instytucji szkoleniowej, która podejmie się realizacji kursu profesjonalnego kierowcy w zakresie prawa jazdy kat. C oraz kat. D. Chętna do wykonania szkolenia instytucja musi posiadać aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Szkoleniem zostanie obdarowana jedna osoba bezrobotna zarejestrowana w PUP.

Szkolenie współfinansowane będzie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu “Aktywizacja osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie kaliskim”. Wszystkie ośrodki szkoleniowe zainteresowane przeprowadzeniem kursu z zakresu kategorii prawa jazdy C i D mogą zgłosić oferty w terminie do dnia 19.03.2021r. do godz. 15.30. Zgłoszenia oraz formularz ofertowy (zamieszczony na stronie PUP Kalisz) należy dostarczyć drogą pocztową, elektroniczną, faksem lub osobiście do Kancelarii Urzędu przy ul. Staszica 47a – I piętro budynku. Z dostarczonych ofert Powiatowy Urząd Pracy wybierze instytucję szkoleniową, której zleci wykonanie kursu. Realizacja szkolenia planowana jest na przełom marca i kwietnia br. Na stronie Powiatowego Urzędu Pracy znajdują się także załączniki informujące o projekcie umowy czy zasadach wyboru instytucji szkoleniowej.

Źródło: PUP Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter