Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

PyziPyzi – pasja zamknięta w każdym kawałku

W samym sercu Kalisza – tam, gdzie aromat wanilii miesza się z zapachem świeżo wypieczonych ciast, mieści się niezwykła cukiernia o nazwie PyziPyzi – Domowe Wyroby Cukiernicze. To nie tylko miejsce, w którym można delektować się wyjątkowymi smakami, lecz przede wszystkim poczuć historię, pasję i zamiłowanie do sztuki cukierniczej. W PyziPyzi z każdym kęsem poznajesz nie tylko doskonałość smaków, ale również opowieść o tradycji, rzemieślniczym mistrzostwie oraz nieustającej miłości do doskonałego smaku zaklętą w każdym wypieku. Dodatkowo, cukiernia PyziPyzi oferuje wygodne dowozy swoich wyrobów, aby jeszcze bardziej umilić doznania smakowe swoim klientom.

Pasja zamknięta w każdym kawałku
Autorka PyziPyzi – Kamila Kowalska – Mistrz Cukiernik
Cukiernia PyziPyzi – historia, duma i innowacyjność
Odwiedź PyziPyzi!

Pasja zamknięta w każdym kawałku

Cukiernia PyziPyzi powstała z głęboko zakorzenionej pasji i miłości do ciast, tortów oraz innych słodkości. Celem właścicieli jest odtworzeniem smaku tradycyjnych, rodzinnych wypieków, równie wybornych jak te przygotowywane przez dziadków i pradziadków. Każdy kawałek to podróż w czasie do zapomnianych smaków dzieciństwa, do momentów spędzonych przy kuchennym stole.

Autorka PyziPyzi – Kamila Kowalska – Mistrz Cukiernik

Główną architektką smaku w PyziPyzi jest Kamila Kowalska – prawdziwy Mistrz Cukiernik, który kocha swoją pracę i zaraża pasją każdego, kto skosztuje tych wypieków. Jej talent i zaangażowanie doceniono, przyznając tytuł Najlepszego Czeladnika Roku 2018 roku, a w 2023 zajęła drugie miejsce jako najlepszy Wielkopolski Mistrz Roku Rzemieślnictwa, jednocześnie pierwsze jako cukiernik.

Kamila, niezmiennie zafascynowana światem cukiernictwa, wciąż dąży do doskonałości. Ukończyła szkolenia w jednej z najbardziej renomowanych akademii cukierniczych w kraju – Warsaw Academy of Pastry Arts by Sempre pod okiem Mistrza Igora Zaritskiy, a to tylko jeden z kroków w ciągłym jej rozwoju. Kładzie ona ogromny nacisk na naturalnie dobrane składniki i idealnie wyeksponowany smak, tworząc niezapomniane doznania smakowe dla PyziSmakoszy – tak nazywa swoich klientów.

Cukiernia PyziPyzi – historia, duma i innowacyjność

Cukiernia PyziPyzi to nie tylko miejsce, ale również historia i duma z własnych osiągnięć. W 2023 roku cukiernia zdobyła, jako jedyny zakład cukierniczy w Kaliszu, prestiżowy Europejski Certyfikat na Rogale Świętomarcińskie, potwierdzając tym samym wyjątkowość i najwyższą jakość wyrobów. PyziPyzi to także pierwsza i jedyna cukiernia domowa w Kaliszu, oferująca dostawę swoich smakołyków bezpośrednio pod drzwi klientów.

Ponadto PyziPyzi to pierwsza na kaliskim rynku mobilna cukiernia. Zamówienia na smakołyki dostarczane są bezpośrednio pod drzwi klientów, a to wszystko bez dodatkowych opłat.

Odwiedź PyziPyzi!

Zachęcamy do odwiedzenia cukierni PyziPyzi. Ich ciasta, torty i ciasteczka to nie tylko wyjątkowe smaki, lecz także bogata historia i płynąca z serca pasja, gdzie priorytetem zawsze są jakość i świeżość. Warto zauważyć, że cukiernia jest otwarta codziennie, łącznie z weekendami.

Zapraszamy Was również do odwiedzenia strony internetowej, gdzie poznacie więcej szczegółów. Odwiedź witrynę i odkryj, co kryje się za PyziPyzi!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Ilona

Najlepsza cukiernia w mieście! Tylko PyziPyzi

Pyrgus

Tylko ceny z kosmosu.

Najnowsze