Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Rada Miasta Kalisza przewidziała ulgę dla restauratorów

Wczoraj Rada Miasta Kalisza podjęła uchwałę w sprawie zwolnienia przedsiębiorców prowadzących działalność gastronomiczną z opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych przeznaczonych do spożycia w miejscu sprzedaży na terenie Miasta Kalisza w 2021 roku i zwrotu części tej opłaty.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gastronomiczną zwolnieni są z pierwszej i drugiej raty opłaty, której termin płatności upływa 31 stycznia i 31 maja. W przypadku przedsiębiorców, którzy wnieśli już jednorazowo opłatę za rok 2021, zostanie dokonany im zwrot w wysokości 2/3 wniesionej opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Miasto informuje, że w przypadku pytań należy kontaktować się z pracownikiem Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych Urzędu Miasta Kalisza tel. 62 76 54 448, tel. 62 76 54 486.


Źródło: UM Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter