Rada Nadzorcza skontroluje pracę Aquaparku

Prezydent Kinastowski zlecił Radzie Nadzorczej Aquaparku kontrolę po skargach ze strony instruktorów pływania - dowiedział się Latarnik Kaliski.

Nie tak dawno, bo 2 tygodnie temu, pisaliśmy o konflikcie, który zaistniał pomiędzy instruktorami pływania a władzami aquaparku, z panem prezesem Michałem Jackowskim na czele. Przedmiotem sporu stała się inicjatywa „Akademii Pływania Szarki”, która z założenia miała usprawnić szkolenia pływania mające miejsce w obiekcie. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule.

Na naszym facebookowym fanpage’u rozgorzała także dyskusja, gdy jeden z naszych czytelników zauważył, że według niego w konflikcie na linii aquapark – instruktorzy zapomniano o mieszkańcach. Jego zdaniem mieszkańcy praktycznie nie mogą korzystać swobodnie z torów pływackich, które są zajmowane w godzinach popołudniowych przez zorganizowane grupy. Pisaliśmy o tym tutaj.

W dniu dzisiejszym nasza redakcja otrzymała informację, że Radzie Nadzorczej – w składzie Błażej Wojtyła, Edmund Kubisiak, Marcin Strzelec – zostało zlecone przeanalizowanie sprawy w związku z istniejącymi wątpliwościami dotyczącymi funkcjonowania tego centrum rekreacyjnego. Czekamy na wyniki kontroli, o której będziemy Was informować.

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter