baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Rada Powiatu po raz kolejny nadała medal dla zasłużonych

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Kaliszu odbyła się LIX Sesji Rady Powiatu Kaliskiego. Była to dość krótka sesja, na której Radni podjęli 5 uchwał. Jedną z nich była uchwała w sprawie nadania Medalu „Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego” Zespołowi Szkół Nr 1 w Liskowie. To najwyższe wyróżnienie honorowe zostało nadane w związku z 100. rocznicą powstania placówki za jej działalność edukacyjną i wychowawczą na przestrzeni tych lat.

Rada Powiatu Kaliskiego uchwałą Nr LIX/516/2023 z dnia 31 maja 2023 r. nadała Medal „Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego” Zespołowi Szkół Nr 1 w Liskowie  w uznaniu za wieloletnią działalność edukacyjną i pracę na rzecz kształcenia wykwalifikowanych kadr dla gospodarki regionu oraz wkład w wychowanie młodzieży, szeroką promocję kształcenia zawodowego oraz promocję Powiatu Kaliskiego w kraju i poza jego granicami.

Wniosek o nadanie Medalu podpisany został przez Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego, Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego Zjazdu Absolwentów Krzysztofa Grabowskiego, Starostę Kaliskiego Krzysztofa Nosala, Przewodniczącego Rady Powiatu Kaliskiego Jana Adama Kłysza, Wicestarostę Kaliskiego Zbigniewa Słodowego oraz Wójt Gminy Lisków Marię Krawiec. Medal wręczony zostanie podczas sobotnich uroczystości w Liskowie związanych z Jubileuszem oraz Zjazdem Absolwentów.

Info/fot. Marta Wolarz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze