baner_AK
reklama-SWWS

Radni pogratulowali Rolnikom z powiatu kaliskiego

Pięćdziesiąta Sesja Rady Powiatu Kaliskiego odbyła się w ostatnim dniu sierpnia w Starostwie Powiatowym w Kaliszu. Była to okazja do złożenia gratulacji Rolnikom z powiatu kaliskiego, którzy udział wzięli udział w konkursie Wielkopolski Rolnik Roku. Tegorocznymi laureatami konkursu byli Państwo Sylwia i Piotr Zawiasa z Gminy Mycielin a nominowanymi – Marzena i Henryk Cuper z gminy Godziesze Wielkie.

Radni oraz Członkowie Zarządu złożyli  gratulacje nagrodzonym, a w imieniu Wielkopolskiej Izby Rolniczej gratulacje złożył także Mieczysław Łuczak, Przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Kaliszu. Konkurs w tym roku organizowany był po raz 21. przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Podziękowania za udział oraz kilka słów podsumowania tegorocznej i poprzednich edycji konkursu przekazał także Krzysztof Grabowski, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego w obecności Wójta Gminy Mycielin Rafała Szelągowskiego. Na Sesji powiatowi Radni otrzymali także publikację „Opowieść kaliska” autorstwa Pana Zenona Prętczyńskiego. Egzemplarz przekazał autor wyrażając swoją wdzięczność za uhonorowanie go przez Radę Powiatu Kaliskiego Medalem Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego. Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze