Radny Artur Kijewski rozpoczął serię vlogów “Teraz w Kaliszu”

Artur Kijewski jest radnym Prawa i Sprawiedliwości, a także byłym wiceprezydentem Kalisza. W sobotę 9 październiku wystartował z akcją „Teraz w Kaliszu”, w ramach której będzie przedstawiał podejmowane przez siebie inicjatywy.

Jak radny Kijewski pisze na swoim profilu na Facebooku:

Poprzez krótkie filmy pt. "Teraz w Kaliszu", chcę pokazać moje działania, które nie wiążą się tylko z ukazywaniem problemu lub tematu, ale także z podjętymi krokami w celu ich zmiany, naprawy itp.

Artur Kijewski

Radny PiS-u w swoim pierwszym filmiku poruszył trzy wątki:

  1. Uporządkowanie terenu przy budynku znajdującym się przy ul. Fabrycznej. Radny Kijewski poinformował, że MZBM ogłosił już przetarg na uprzątnięcie tego miejsca i czeka na jego rozstrzygnięcie.
  2. Zgłoszenie złego stanu mostku w Parku Przyjaźni, który ze względu na ryzyko zawalenia został zamknięty. Miasto ma zająć się jego stanem.
  3. Przedstawienie interpelacji w sprawie zainstalowania ławek przy ulicy Górnośląskiej, które mogą być miejscem do odpoczynku dla seniorów zmęczonych marszem.

Filmy informujące o działaniach radnego Kijewskiego będą się pojawiać cyklicznie. Radny zachęca do kontaktu z nim poprzez Messengera lub Facebooka, maila (ark@op.pl), a także telefonicznie (62 765 43 48).

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter