Rafał Kaczmarek zwycięzcą turnieju kwalifikacyjnego Mistrzostw Polski dubletów w bule

9 kwietnia w Żywcu został rozegrany turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski dubletów w bule, które odbędą się 23-24 kwietnia w Liskowie. W całej Polsce odbyły się cztery takie turnieje, a z każdego turnieju najlepsze osiem drużyn awansowało do Mistrzostw Polski.

Tylko dwoje zawodników Towarzystwa Sportowego Liskowiak Lisków wywalczyło awans do tego elitarnego grona 32 drużyn dwuosobowych. Rafał Kaczmarek w parze z Jędrzejem Śliżem (ŻBK Żywiec) zwyciężył w kwalifikacjach, a 7 miejsce zajął Konrad Broniecki w parze z Błażejem Twardowskim (MKP Myślenice). Obaj zawodnicy z Liskowa znajdują się w kadrze Polski, a zawodników do drużyny dobiera im selekcjoner.

źródło: gmina Lisków