reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Rajd Mikołajkowy 2022 [ZDJĘCIA]

4 grudnia odbył się organizowany przez Klub Turystyki Rowerowej „Cyklista” Rajd Mikołajkowy. Zbiórka odbyła się o godzinie 11:00 pod cukiernią Koszyczarski przy ul. Widok 93a. Uczestnicy założyli na siebie charakterystyczne ubrania – czerwone kurtki i mikołajkowe czapki.

– Planujemy napotkanym dzieciom wręczać czekoladowe lizaki – mówił Latarnikowi Kaliskiemu Dawid Zieliński z Klubu Turystyki Rowerowej „Cyklista” w Kaliszu. – Jest naprawdę dużo osób! Wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni – cieszył się Dawid Zieliński.

10-kilometrowy przejazd odbył się ulicami i ścieżkami rowerowymi naszego miasta. Zakończenie rajdu odbyło się na kaliskich plantach. Na uczestników czekała ciepła herbata oraz słodki poczęstunek.

To ostatni rajd w tym roku organizowany przez Klub Turystyki Rowerowej „Cyklista”. – W przyszłym roku również zapraszamy na nasze rajdy – zachęcał Dawid Zieliński.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze