Rajd Rowerowy „Śladami bł. Franciszka Stryjasa” już 17 września

Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka” zaprasza wszystkich miłośników rowerowych wycieczek na Rodzinny Rajd Rowerowy „Śladami bł. Franciszka Stryjasa”. Start imprezy zaplanowano na 17 września 2022 r. o godz. 11:30 obok Sanktuarium NNMP w Chełmcach.

Trasa Rajdu Rowerowego obejmie ok. 20 kilometrów i będzie przebiagała przez  Chełmce, Saczyn, Takomyśle, Bronibór, Kuczewolę, Borek Księży, Iwanowice, Korzekwin, Popów do Szczytnie, gdzie odbędzie się poczęstunek i wspólne ognisko. Punkt rejestracyjny uczestników będzie czynny w dniu Rajdu w godz. 10:30-11:15, a wyjazd zaplanowano o 11:30. 

Odwiedzane miejscowości w zdecydowanej większości są związane z życiem i działalnością bł. Franciszka Stryjasa, świeckiego katechety, który zginął męczeńską śmiercią w 1944 r. Poprzez rajd chcemy przypomnieć tę postać, a także promować aktywny i zdrowy tryb życia. Przejazd odbywa się zgodnie z przepisami kodeksu ruchu drogowego, a szczegóły określa Regulamin Rajdu.
Zapisy na Rajd trwają do 15 września br. poprzez platformę elektronicznezapisy.pl. Udział w Rajdzie jest bezpłatny, a dla grupy pierwszych zapisanych uczestników przewidziane są upominki.
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu „Opatowianie bez tajemnic” dzięki dofinansowaniu Fundacji BGK.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze