Ratusz z prezentami na Dzień Dziecka

Władze miasta zapraszają do ratusza dzieci duże i małe. Okazją niecodziennego spotkania jest 1 czerwca ˗ Dzień Dziecka. Oprócz zwiedzania ekspozycji multimedialnej organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji.

Wychodząc z założenia, że tego dnia wszyscy jesteśmy dziećmi, każdy zwiedzający tego dnia może wejść na wystawę po zakupieniu biletu ulgowego. Dodatkowo, specjalnie dla mieszkańców będą wydłużone godziny otwarcia – ostatnie wejście nastąpi o godz. 17. Dzieci od 4 do 10 lat będą mogły poznać legendy kaliskie podczas warsztatów zatytułowanych „Zabawy z Legendami”, które poprowadzą animatorzy ze Studium Animatorów Kultury w Kaliszu. To niesamowita okazja, aby w ten oryginalny sposób przyjrzeć się historii naszego miasta.

Ilość miejsc jest ograniczona, zgłoszenia przyjmowane są na adres mailowy: it@um.kalisz.pl. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są płatne, 5 zł/os. Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja (niedziela).

Ekspozycja multimedialna jest czynna od godz. 10 do 18, (ostatnie wejście odbywa się o godz. 17). Spotkanie „Zabawy z Legendami” będzie miało miejsce w sali warsztatowej piwnicy ratuszowej od godz. 18 do 19, bilety są do nabycia w punkcie Informacji Turystycznej przed warsztatami, (ratusz, pok. nr 18). Więcej informacji o imprezie można uzyskać w Informacji Turystycznej, tel. 571 315 110.

 

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze