baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Razem wszystko nabiera barw

Wyjątkową oprawę przedmeczową miało spotkanie ARGED KPR Ostrovii z drużyną Chrobrego Głogów, a w głównej roli wystąpili uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych.

Z okazji Dnia Świadomości Autyzmu przypadającego 2 kwietnia 2023 r. przygotowano przez Starostwo Powiatowe i Zespół Szkół Specjalnych oraz KPR Ostrovia akcję promującą wzrost świadomości na rzecz osób ze szczególnymi potrzebami także w środowisku sportowym. Okazja do tego był rozgrywany w dniu 5 kwietnia mecz superligi szczypiorniaka.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Bohaterami przedmeczowej oprawy byli uczniowie ZSS. Wspólnie z nauczycielami wnieśli oficjalną flagę rozgrywek superligi w piłce ręcznej, flagi klubowe oraz wielkie hasła ,,Razem wszystko nabiera barw’’.

Wszyscy zawodnicy, członkowie sztabów trenerskich, sędziowie, delegat techniczny otrzymali także specjalnie przygotowane pakiety gadżetów, w których były m.in. skarpetki przygotowane przez Powiat Ostrowski, a które zaprojektowała Anita Nawrot utalentowana artystka, autystyczka z ZSS.

ZSS przygotował także stoisko z grami i zabawami, w którym miło mogły spędzić czas dzieci, które tego dnia przyszły z rodzicami na mecz.

źródło: powiat ostrowski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze