baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Referendum w sprawie odwołania K. Kinastowskiego jednak się odbędzie?

Na poniedziałek zwołana została konferencja prasowa w sprawie zainicjowania referendum o odwołanie prezydenta Krystiana Kinastowskiego z funkcji prezydenta miasta Kalisza. Za inicjatywą stoją osoby związane z KOD-em, Obywatelami RP i Marszem Równości.

Inicjatorzy koncepcji odwołania prezydenta Kinastowskiego w ramach referendum twierdzą, iż podjęli swoje kroki w związku z „haniebnymi zdarzeniami, jakie miały miejsce 11 listopada br. w naszym mieście i brakiem reakcji na nie władz miasta”. Chodzi o wiec Wojciecha Olszańskiego, ps. Aleksander Jabłonowski, który postanowił w Kaliszu zorganizować spotkanie swoich zwolenników, Kamratów, którzy przybyli do Kalisza z całej Polski.

Szczegóły dot. referendum podane zostaną w poniedziałek, gdyż to na wtedy zwołano konferencję prasową, podczas której podane zostaną wszelkie szczegóły przedsięwzięcia. Pod inicjatywą podpisali się: Grażyna Błasik (krytykująca na ostatnim posiedzeniu Rady Miasta działania prezydenta, o czym przeczytacie tutaj), Monika Mierzejewska (współorganizatorka Kaliskiego Marszu Równości), Ewelina Stasiak, Krystyna Rygiel, Anna Kurpik oraz Wojciech Grudziński.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Katarzyna

Obywatele RP nie mają związku z tą inicjatywą . Proszę o sprostowanie.

KOD

KOD Kalisz nie jest inicjatorem tego referendum. Jest to wniosek obywatelski.

Najnowsze