Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Rekord FB Antczak na rynku mieszkaniowym

Rekordowa ilość budowanych lokali, wejście na niemiecki rynek deweloperski oraz kolejne wzmocnienie pozycji w obszarze apartamentowo-turystycznym. Firma Budowlana Antczak podsumowuje rok 2021.

W obecnym roku firma miała w budowie prawie trzy tysiące mieszkań, domów oraz apartamentów wypoczynkowych. Inwestycje realizowane były w ramach umowy o generalne wykonawstwo oraz jako realizacja własnego portfolio.

„Za nami bardzo dobry i pracowity rok, w którym znacząco poszerzyliśmy portfolio projektów realizowanych zarówno samodzielnie, jak i we współpracy z największymi polskimi deweloperami w formule generalnego wykonawstwa. Jako deweloper rozpoczęliśmy ciekawe inwestycje w Warszawie, Poznaniu i Kaliszu, weszliśmy też na niezwykle wymagający rynek niemiecki, na którym zamierzamy dalej się rozwijać. Mimo wyzwań, przed jakimi stoją dziś wszystkie podmioty budowlane, realizujemy inwestycje zgodnie z założonymi harmonogramami, konsekwentnie stawiając na wykorzystanie nowych, proekologicznych technologii”.

– powiedział Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak

2021 rok to również uzyskanie pozwoleń na użytkowanie 663 lokali. W segmencie Antczak Residential zakończono budowę 376 mieszkań i domów, realizowanych w ramach kaliskich inwestycji Nowy Korczak, Łódzka 7 i Botaniczna House. Były także inwestycje realizowane poza Kaliszem, m.in. osiedle Bluszczowe Wille czy Cicha Łąka w Warszawie oraz Kaliska Park w Turku. Z kolei w segmencie Antczak Construction przekazano klientom 287 mieszkań i apartamentów, w tym pierwsze etapy inwestycji Rezydencja Niechorze (Multico) oraz Diasfera Łódzka (Duda Development).

Obecnie trwa budowa ponad 800 mieszkań oraz domów w ramach kaliskich inwestycji w postaci Między Mostami, RiverSide, stołecznych Ursus Nova, Ziębicka 14 w Poznaniu, Jutrzenka II we Wrocławiu czy Projekt Q5 w Berlinie. W segmencie Antczak Construction realizowanych jest ponad 1 tys. mieszkań dla klientów deweloperskich w Warszawie (Bulwary Praskie, Studio Okęcie) i Poznaniu (Malta Wołkowyska).

Antczak Investment zajmuje się zaś wykonawstwem 468 apartamentów wraz z infrastrukturą turystyczną klasy premium w ramach Baltic Wave w Kołobrzegu.

Źródło: FB Antczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze