baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Rekrutacja na dwa nowatorskie kierunki studiów podyplomowych!

Od 1 czerwca 2023 roku Akademia Kaliska (zmieniająca się właśnie w Uniwersytet Kaliski) im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego uruchamia rekrutację na dwa nowatorskie kierunki studiów podyplomowych: Regionalne badania historyczne Historię architektury i budowy miast. Oba kursy są dwusemestralne, realizowane w formie hybrydowej, głównie zdalnie – online.

 Zajęcia poprowadzą naukowcy z renomowanych ośrodków naukowych, m. in. z Uniwersytetów Warszawskiego, Jagiellońskiego, Wrocławskiego, Łódzkiego, Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Politechniki Łódzkiej i kaliskiego i wielkopolskiego środowiska naukowego. Oprócz historyków, architektów-historyków, historyków sztuki grono wykładowców to także muzealnicy, bibliotekarze i edytorzy, archiwiści czy praktycy konserwacji zabytków.

Oferta to połączenie humanistycznej wiedzy i wrażliwości z praktycznymi umiejętnościami badawczymi z zakresu historii i dziejów architektury. Kompetencje te są i będą coraz bardziej przydatne w środowiskach regionalnych i lokalnych, wobec procesów rewitalizacji, rozwoju gospodarczego, globalizacji architektury i migracji.

Rejestracja rozpoczęła się 1 czerwca 2023 roku i potrwa do końca września 2023; w październiku zamykamy etap składania dokumentów. Start studiów – w razie zebrania minimalnej, 15-osobowej grupy zajęciowej – to początek listopada 2023 roku (pierwszy zjazd – w Kaliszu; kolejne – online).

Informacje o kierunkach i rekrutacji: 

https://rekrutacja.akademia.kalisz.pl/podyplomowe/historia-architektury-i-budowy-miast/

https://rekrutacja.akademia.kalisz.pl/podyplomowe/regionalne-badania-historyczne/

https://rekrutacja.akademia.kalisz.pl/podyplomowe/

Rejestracja online: 

https://irkpodyplomowe.akademia.kalisz.pl/irk/irk/strony/logowaniekandydat.html

https://irk.akademia.kalisz.pl/pl/

Opisy kierunków w Internecie: 

https://akademia.kalisz.pl/instytuty/instytut-interdyscyplinarnych-badan-historycznych/

https://akademia.kalisz.pl/unikatowe-studia-podyplomowe-o-architekturze-historii-i-miastach-w-akademii-kaliskiej/

fot. archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze