Remis z Victorią Września

Druga drużyna KKS-u Kalisz zremisowała 1:1 z Victorią Września, w spotkaniu 28. kolejki wielkopolskiej PROEKO IV ligi. Jedyną bramkę dla “Trójkolorowych”, w 55. minucie meczu, zdobył po rzucie karnym Mateusz Żytko.

Podopiecznym Marcina Woźniaka nie udało się utrzymać prowadzenia do końca rywalizacji. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry drugiej połowy, karnego wykorzystali goście.

28. kolejka sezonu 2020/2021 wielkopolskiej PROEKO IV ligi, 24.04.2021, godz. 11:00, Stadion Miejski przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu

KKS Kalisz II – Victoria Września 1:1 (0:0)
1:0 Mateusz Żytko 55. min k., 1:1 Mikołaj Jankowski 90. min.

KKS Kalisz II: Szymon Czajor – Jakub Pawlik (77. min Mateusz Molek), Mateusz Żytko, Kamil Koczy (80. min Dawid Głowacki), Adam Zadka, Jakub Chojnowski, Kamil Matysiak (64. min Jakub Kieliba), Wiktor Smoliński, Daniel Kamiński (19. min Krzysztof Idźczak), Wiktor Bury (70. min Miłosz Stachowski), Maurycy Przybył.

Victoria Września: Tobiasz Nowicki – Piotr Gułajski, Jakub Jandy, Michał Górzyński (80. min Maciej Szczublewski), Jakub Groszkowski (78. min Dawid Szymański), Mikołaj Jankowski, Szymon Krawczyński, Michał Stańczyk, Maciej Sanocki, Arkadiusz Widelski, Adrian Chopcia.

Żółte kartki (KKS): Adam Zadka, Maurycy Przybył

Źródło: KKS Kalisz